Vali lahendus, mis vähendab valgustuskulu kuni 80%

Olgu tegemist ettevõtte siseruumide või õuealaga – kui kasutusel on aegunud valgustid, siis kajastuvad suuremad numbrid ka elektriarvel. Valgustussüsteemi renoveerimine võimaldab sellelt kulult korraliku rahasumma kokku hoida. Suisa kuni 80%.

Valgustite uuendamine tähendab eelkõige LED-lahendusega asendamist. Leedid tarbivad kuni 80% vähem energiat ja on 5–6 korda pikema kasutusajaga. Seega väheneb lisaks elektriarvetele ka hoolduskulu ehk sagedane valgusallikate väljavahetamine. Samuti on tagatud ohutu töökeskkond. Kui esmane investeering tundub kallivõitu, on Eesti Energia valgustusteenus üks väheseid, mis pakub ka kuumaksega täisteenust.

Nutikas sisevalgustus ühegi investeeringuta

Parima lahenduse leidmiseks kaardistavad Eesti Energia spetsialistid hoone valgustuspaigaldise ja sellega seotud kulud. Seejärel esitame pakkumise ning sõlmime sobivuse korral ka lepingu.

Valgustuse täisteenuse korral võtame esimese investeeringu enda peale, ettevõtte kanda jääb vaid igakuine teenustasu 3–5-aastase lepinguperioodi vältel. Pärast lepinguperioodi lõppu kuuluvad valgustid ettevõttele.

Valgustuse täisteenuse plussid:

  • Nullinvesteering – esimese väljamineku teeb Eesti Energia.
  • Terviklahendus – teeme kõik tööd alates valguslahenduse koostamisest kuni paigalduse ning hooldus- ja parandustöödeni.
  • Kiire tasuvusaeg – investeering leedidesse tasub ära 2–5 aastaga.

Kui ettevõte soovib valgustite uuendamisse ise investeerida, siis pakume ka täisvalmis lahendusi. Sellisel juhul renoveerime valgustussüsteemi ning pärast tööde valmimist anname halduse ja hooldustööd kliendi kätesse.

Täisteenus võimaldab valgustuselt säästma hakata ilma investeeringuta. Valgustite eest vastutab Eesti Energia, kõik oluline mahub kuutasu sisse.

Valmislahenduse korral ostab klient valgustid välja ning igakuist tasu ei lisandu. Valgustite halduse ja hoolduse eest vastutab klient.

Välisvalgustus igakuise elektriarveta

Valgustatud parkimisplatsid ja hoonetevahelised alad on kasutajasõbralikud ning palju turvalisemad. Välisvalgustite uuendamisega kaasneb nüüdisaegne juhtimissüsteem, mis võimaldab kas kohe või hiljem erinevaid liikumisele või valgusele reageerivaid andureid paigaldada. Samuti saab valgustustaristut kasutada elektrisõidukite laadimiseks täiendavat elektrivõrku ehitamata.

Välisvalgustuse renoveerimisel on kaks võimalikku lahendust: täisteenus või väljaost koos haldusteenusega.

VÄLISVALGUSTUSE TÄISTEENUS
Kuumaksega lahendus esmase investeeringuta

VÄLISVALGUSTUSE TÄISVALMIS LAHENDUS KOOS HALDUSTEENUSEGA
Kuumakseta lahendus esmase investeeringuga
Lepinguperiood
kümme aastat
Haldusteenuse lepinguperiood
viis aastat
Esmane investeering
Kulu katab Eesti Energia, kliendile jääb igakuine tasu lepinguperioodi vältel.
Esmane investeering
Kulu katab klient ise ja see sisaldab liitumist, projektlahendust ning tööde tegemist.
Kuumakse sisaldab
liitumist, projektlahendust, tööde tegemist ja valgustite haldamist, elektrienergia kulu kogu lepinguperioodi jooksul.
Hilisem haldusteenus sisaldab
valgustite haldamist, elektrienergia kulu kogu haldusperioodi jooksul.
Tagame valgustuse korrasoleku terve lepinguperioodi vältel ehk kõrvaldame võimalikud rikked enda kuludegaTagame valgustuse korrasoleku terve lepinguperioodi vältel ehk kõrvaldame võimalikud rikked enda kuludega

Vaata sisevalgustuse kohta lähemalt ning küsi pakkumist »

Vaata välisvalgustuse kohta lähemalt ning küsi pakkumist »

Eesti Energial on sise- ja välisvalgustuse kliente nii Eestis, Lätis, Leedus kui ka Poolas. Viimaste aastate jooksul oleme renoveerinud ligi 4900 sisevalgustus- ja ligi 5500 välisvalgustussüsteemi.

Jaga seda postitust

Seotud teemad

Hetkel oluline

Päikesepark soodsalt koju! Parim aeg paneelide paigaldamiseks on nüüd ja praegu

Kas teadsid, et päikesepaneelid on parim ja lihtsaim viis oma ökoloogilist jalajälge vähendada ning samal ajal hoida kokku elektrikuludelt. Täna on selle lahenduse kasuks otsustanud üle mitmetuhande Eesti Energia kliendi. Kui tavaliselt hakatakse paneelidele mõtlema suve eel, siis tegelikult tuleks paigaldustöödega alustada juba sügisel.

Elektriohutus

Elektririketest põhjustatud tulekahjud: millised on suurimad ohukohad meie kodudes?

Igal aastal tuleb ette õnnetusi ja tulekahjusid, mis on tingitud elektripaigaldiste või -seadmete valest kasutamisest, nende puudulikust hooldamisest või hooldamata jätmisest. Eriti aktuaalne on teema peale pikka suve, mil võetakse taas kasutusele elektriradiaatorid, soojapuhurid jms. Selgitame, millised on suurimad ohukohad ja mida saad sina teha, et tuleõnnetusi ära hoida.