Õnnetus ei hüüa tulles! Kindlusta oma kodu lihtsalt ja murevabalt

Tänases kiiretempolises maailmas on turvalisuse ja kaitse omamine äärmiselt oluline. Sageli kindlustame oma kodusid, autosid ja isegi oma tervist, kuid kas oled kunagi kaalunud näiteks oma elektriseadmete kindlustamist?

Päästeameti statistika andmetel said 2022. aastal toimunud 487 eluhoonetulekahjust vähemalt 145 alguse elektrist. Põhjused võivad peituda nii vananenud juhtmestikus, ilmastikuoludes kui ka ülekoormuses. Samuti on meil kõigil kodus erinevaid elektriseadmeid (näiteks soojuspump, ruuter, televiisor, digiboks jne), mis on tundlikud pingekõikumistele, äikesele jms.

Riskide ja ettenägematute kulude maandamiseks oleme loonud oma eraklientidele võimaluse liituda kolme erineva kindlustuslahendusega. Soovitud paketiga võib liituda juba olemasolevale kodukindlustusele lisaks või täiesti eraldi:

  • Elektriseadmete Pluss kindlustus.
  • Tulekahju kindlustus.
  • Elektriseadmete ja tulekahju kindlustus.

Paketiga liitumise eelduseks on kehtiv elektri- või gaasileping Enefitiga.

Miks üldse kaaluda liitumist:

  • Madal kuupõhine hind (al 1,99 €).
  • Kuni kahe aasta vanused nutiseadmed ja arvutid hüvitatakse nende uuena soetamise maksumuses.
  • Võimalik kindlustuskaitset kasutada ka mittepüsivas elukohas.
  • Puuduvad piirangud hoone vanusele.
  • Kindlustusjuhtumite arv aastas ei ole piiratud.
  • Elektrienergia ja kindlustuse eest tasumine ühe arvega.
  • Omavastutus maksimaalselt 50 €.

Tutvu lähemalt:

Parim valik! Elektriseadmete ja tulekahju kindlustus – 4,49 €
Kindlustuse tüüpElektriseadmete Pluss kindlustus – 1,99 €Tulekahju kindlustus – 2,99 €
Mis on kaitstud?Elektriseadmed ja -paigaldised, mis on saanud kahjustada äikese, elektririkke või ülekoormuse tagajärjel (näiteks teler, ruuter, pesumasin, juhtmed, pistikud).  

Elektriku väljasõidukulud.
Korter või maja ja kõik nende juurde kuuluvad olulised osad, mis on saanud kahjustada tulekahju tagajärjel (näiteks seinad, põrandad, siseviimistlus, kütte- ja gaasiseadmed).
Kahjusumma2000 € + Elektriku väljasõidukulu 200 €10 000 €
Eelised– Kaitstud on kõik kodused elektriseadmed, k.a maja küljes olevad päikesepaneelid.
– Vea tuvastamise kulud hüvitatakse ka siis, kui ekspertiisi käigus ilmneb, et tegu on veaga, mis ei ole käsitletav kindlustusjuhtumina.
– Saab mugavalt kindlustada ka mittealalise elukoha nagu suvila, ajamaja vms.
– Hüvitist saab kasutada oma äranägemise järgi.  
-Kahjustunud objekti ei pea taastama.  
Kindlustusjuhtumite arv aastas ei ole piiratud
Eelised, kui sul juba on kindlustus– Kuni kahe aasta vanused nutiseadmed ja arvutid hüvitatakse nende uuena soetamise maksumuses.
– Saad mugavalt kindlustada ka oma suvekodu elektriseadmed.
– Kindlustuse arve tasumine toimub koos elektri- või gaasiarvega.  
– Aitab katta sinu ja sinu pereliikmete mõistlikud ravikulud, kui tulekahju tagajärjel on tekkinud terviseprobleem, mille ravi tavapärane ravikindlustus ei võimalda.
– Hüvitatakse kuni 60 päeva saamata jäänud sissetulekud, kui toimunud tulekahju tõttu on sinule või sinu pereliikmetele tekkinud tervisekahjustusest tulenev töövõimetus.
– Aitab, kui sinu vastu on esitatud kolmandate isikute nõuded, mis tulenevad seadusejärgsest vastutusest seoses tulekahju toimumisega.
– Katab kuni nelja kuu üürikulud kuni 500 € ulatuses kuus juhul, kui sinu kodu on muutunud elamiskõlbmatuks.
– Hüvitatakse muud sulle tulekahju tõttu tekkinud kulud, mis on enne nende tegemist kindlustusandjaga kooskõlastatud.

Liitumine on lihtne ja võtab aega vaid mõne minuti. Lihtsalt vali meie kodulehelt enda soovidele vastav kindlustuspakett ning täida iseteeninduses tellimusvorm. Peale tellimusvormi kinnitamist hakkab kindlustuskaitse kehtima koheselt.

Valitud paketis saad teha muudatusi igal ajal ning erinevalt tavapärasest kindlustuslepingust, on mõlemast Enefiti poolt pakutavast kindlustuslahendusest võimalik igal hetkel väljuda.

Enefiti kindlustuslahenduseks on Enefiti ja If P&C Insurance AS (elektriseadmete Kindlustus) ning AAS BTA Baltic Insurance Company Eesti filiaal (tulekahju kindlustus) vahel sõlmitud kindlustuslepingud, kus Enefit on kindlustusvõtjaks ning kindlustatud isikuks on Enefit elektri- või gaasitarbimise lepingu klient.

Jaga seda postitust

Seotud teemad

Hetkel oluline

Lugeja küsib: „Millest koosneb elektriarve?“

Elekter on meie elu lahutamatu osa – vajame seda nii tööl olles, tänaval jalutades kui koduseid toimetusi tehes. Kuna igal kuul meieni jõudev elektriarve mõjutab otseselt igakuist eelarvet, on igati loomulik, et inimesed tahavad teada, mille eest nad elektrit tarbides täpselt maksavad. 

Loen edasi »