Vaata videot ja saa teada, milline näeb välja päikeseelektrijaama rajamise protsess

Tooda ise elektrit ja säästa juba täna! Päikesepaneelid on kasulik ja pikaajaline investeering, mis hakkab tulu tootma alates esimesest päevast.

Videos räägib Eesti Energia päikeseenergia ja salvestuslahenduste juht Mikk Tootsi lähemalt, mida pead tegema, et saada enda koju või krundile päikesepaneelide täisvalmislahendus.

Vastame küsimustele, mis puudutavad nii paberimajandust, paneelide paigaldus- ja hooldustöid kui ka finantseerimisvõimalusi.

Vaata järele!

Jaga seda postitust

Seotud teemad

Hakkame säästma!

Kasulikud nipid, mis aitavad tudengina elektriarvelt säästa

Septembris on paljud noored alustamas õpinguid ülikoolis, mis osade jaoks tähendab elukohavahetust ning sellega koos ka suurenenud väljaminekuid. Elad sa ühiselamus, üürid või omad päris enda kodu – jagame lihtsaid nõuandeid, mida saad kasutusele võtta, et sügistalvised elektriarved ei kasvaks üle pea.

Efektiivne ettevõtlus

Mida teeb sügisene elektrihind ja kuidas kulud madalal hoida

Elektrihind on viimaste aastate jooksul olnud heitlik. Kui mullu olid elektri- ja gaasihinnad rekordiliselt kõrged, siis alles lõppeval suvel saime näha, kuidas suurenenud taastuvenergia kogus turul viis elektrihinna miinusesse. Mida toob aga eelootav sügis ning kuidas selleks juba täna valmistuda?