Elektripaketist elektriauto laadijani: Kuidas Enefit Connect koos kinnisvaraarendajatega kodu loomist lihtsustab

Elektripakett, tele- ja internetiteenuse pakkuja, elektriauto laadimispunkt… Need on vaid mõned üksikasjad, millele tuleb elukohta vahetades eraldi mõtlema hakata. Aga kuidas oleks, kui sarnased valikud saaks teha juba enne ehituse algust ja päris oma soovide järgi?

Just sellisel missioonil Enefit Connect koostöös erinevate arendusprojektidega nagu Rabarebase aedlinn ja Tähistaeva Kodu ongi. Ettevõtete eesmärk on pakkuda kliendile võimalust ise oma kodu kujundada, mitte pelgalt ruumide sisustamise näol, vaid algusest lõpuni, muutes selle niimoodi tõeliselt enda omaks.

„Külastades erinevate uusarenduste veebilehekülgi, saame tulevase kodu valikul otsustada, milline pindala või detailplaneering meile kõige paremini sobib. Võimaluse ja soovi korral saab 2-3 standardpaketi seast valida ka meelepärase siseviimistluse. Meie pakutav lahendus on samm sellest edasi,“ selgitab Ruth Simpson, Enefit Connecti taristulahenduste müügiarendusjuht.

Teisisõnu tähendab see, et kliendil on võimalik teha ostuprotsessi käigus valik, kas ta soovib hoonele lisaks näiteks elektrilepingu, küttelahenduse, kiire internetiühenduse, päikesepaneelide, energiasalvesti või elektriauto laadija olemasolu.

Niimoodi saab klient kujundada oma tulevase kodu, mis on täielikult tema soovidest ja vajadustest lähtuv. Lisaks personaalsusele on kogu protsess kliendi jaoks võimalikult mugavaks tehtud – arendaja ostab soovitud lahendused teenusepakkuja ehk Enefiti käest välja, tasu arvestatakse kliendile mugavalt laenumakse sisse ning sisse kolides on kõik kasutusvalmis.

Kasulik nii kliendile kui arendajale

„Pikas plaanis on hõlpsam teha sellised otsused algfaasis, kui ehitus pole veel alanud. Nii saab vajalikud tööd korraga ära teha ja ei pea hiljem, kui kodu on valmis, eraldi teenusepakkuja leidmisele või toote ostmisele ja paigaldamisele aega kulutama. Arendajal on aga võimalus ette planeerida ja pakkuda kliendile suuremat valikuvabadust,“ ütleb Ruth.

Viimast kinnitab ka Tähistaeva Kodu arenduse partner Janar Toomesso, kelle sõnul on ettevõtte soov pakkuda kvaliteetset täisteenustoodet. „Klient ei pea olema ekspert. Täna on turul hulgaliselt erinevaid lahendusi, millest mõni varasemalt kuulnudki pole. Meie ülesanne on need kokku koondada, kliendini tuua ja päeva lõpuks valitud tootelahendused koos lõpp-produktiga kliendile üle anda.“

Põhjus, miks koostöö Enefit Connectiga sündis, oli ühine visioon. Omades 12 aasta pikkust kogemust kinnisvara projekteerimise vallas, toovad Janari sõnul tehnoloogilised arengud turule järjest tublimaid ja targemaid lahendusi, mis omakorda kujundavad klientide vajadusi. „Kui täna on päikesepaneelid, salvestamine, elektriauto laadimislahendused jms inimeste jaoks veel valikuküsimus, siis näeme, et tulevikus on nende seadmete olemasolu juba olulisema tähtsusega,“ ütleb Janar, „seetõttu üritame klientide ootusi ette näha.“

Just ettenägelikkus on see, mis toob kasu ka tänasel päeval, kuna terviklahenduse pakkumine võimaldab konkurentidest eristuda ja oma toodet paremini positsioneerida. „Meie üks eesmärke on olnud, et kliendil oleks võimalik keskenduda olulistele otsustele ning hoida kokku aega ja raha erinevate lahenduste testimise arvelt. Soovime pakkuda tulevikuvajadusi ja innovatiivset energiasäästlikku keskkonda silmas pidades kõike ühest kohast. Peame seesugust läbimõeldust kindlasti oma eeliseks,“ lisab Janar.

Koostöö on tulevik

Kuigi esimeste majade projekteerimine saab alguse alles aasta pärast, on klientide senine huvi positiivne olnud ning tehtud on juba hulk broneeringuid.

„Tavaliselt algab müük siis, kui infrastruktuur on ära rajatud. Kuid näeme, et meil on juba täna nõudlus ja inimesed usuvad seda visiooni,“ räägib Janar.

„Eks me ennast klientide tagasiside pealt muudkui täiendame. Kui näeme, et on mingi küsimus, siis püüame sinna ise või koos Enefit Connectiga vastuse leida. Seni on meie koostöö sujunud edukalt ja oleme valmis ka tulevikus sarnaseid projekte ellu viima,“ lisab ta.

Kui ka sina planeerid kinnisvaraarendust ja soovid oma klientidele erinevaid side- ja energialahendusi pakkuda, siis võta meiega ühendust ja leiame aja, et ühiselt vestelda. Selleks helista numbril 777 2020 või kirjuta meil info@enefitconnect.ee

Jaga seda postitust

Seotud teemad